EN TR

KAYNAK / SERT LEHİM / YÜZEY KAPLAMA SARF MALZEMELERİ

Saxonia
Dünyanın en kaliteli değerli metallerinden oluşan, en kaliteli mühendis ekibimiz ve tecrübemizle enerji sektörüne Kontak malzemeleri üretiyoruz. Ürün yelpazesi aynı zamanda aydınlatma ve elektronik endüstrileri ile otomotiv mühendisliği ve enerji üretim sektörleri için fonksiyonel malzemeler içermektedir.
Detaylı Bilgi
BRAZETEC
BrazeTec, yüksek kaliteli sert lehim malzemeleri, lehim pastası ve flux üretiminde dünya lideridir.
Detaylı Bilgi
CHEMET
Kalite, 50 yılı aşkın süredir en büyük önceliğimiz olmuştur. Lehim sektörünün ihtiyaç duyduğu tüm özel malzemelerinde kuvvetli ve kalitemizle üretim yapmaktayız.
Detaylı Bilgi
SCM METAL
SCM Metal ürünleri ve bağlı şirketleri ACuPowder International ve ECKA Granülleri, bakır ve alüminyum metal tozlarının ve ilgili alaşımlarının üretiminde dünya lideridir. Üretim tesisleri stratejik olarak tüm dünyada bulunmaktadır.
Detaylı Bilgi
KENNEMETAL
Kennametal Stellite, yüksek sıcaklık, aşındırıcı koşullar gibi zorlu ortamlarda bileşen ömrünü uzatmada uzmanlaşmıştır. Uzmanlığımız, özel katı dökme / işlenmiş bileşen çözümleri, sert kaplama alaşımları (standart ve özelleştirilmiş kimyalar / formlar) Stellite kaynak malzemleri ve PTA ve HVOF uygulama ekipmanları üretiminde uzmandır.
Detaylı Bilgi